Dr. Seval Karabulut

Ortodonti Uzmanı

Dr. Seval Karabulut; İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Antalya’da derece ile tamamladıktan sonra; 2003 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmıştır. 2008 yılında eğitiminin bir kısmını Hollanda/Nijmegen Radboud Üniversitesi’nde sürdürmüş ve birincilikle bitirdiği diş hekimliği eğitimine, 2011 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda doktora programı ile devam etmiştir.


2015 yılında konusu ‘mekanik titreşimin ortodontik diş hareketi üzerine etkisi’ olan doktora tezini tamamlayarak Ortodonti Ana Bilim Dalı’ndan mezun olmuştur. Bu süre içinde yurt içi ve yurt dışında birçok ortodonti kongresine ve eğitimlerine katılmış, poster ve yayınları olmuştur.


Mart 2015 itibariyle kendi muayenehanesinde ortodonti hizmeti veren Dr. Seval Karabulut aynı zamanda estetik diş hekimliği uygulamalarını da yürütmektedir. Türk diş hekimleri birliği, Antalya diş hekimleri odası, Türk ortodonti derneği, EOS (European Orthodontic society), AAO (American Association of Orthodontists), WFO (World Federation of Orthodontists) üyesidir.

VLN01083-1
VLN01014

Ekibimizle Tanışın

Alanında Uzman Kadromuz

Videoyu oynat

İleri Teknoloji İle

Profesyonel Hizmet!