Invisalign Fiyatları 2024

Şeffaf plak ortodonti tedavisi; diş teli tedavisine alternatif bir ortodonti tedavi şeklidir. Telsiz ortodonti tedavisi olarak adlandırıldığı da bilinmektedir. 7 yaştan başlayarak çocuk-genç-yetişkin ortodonti tedavisinde kullanılabilir bir sistemdir. Kişinin diş fırçalamasını zorlaştırmayarak hijyenik ve aynı zamanda hızlı ve konforlu tedavi görme imkanı sağlar.
Antalya diş teli fiyatları 2024 yılı içerisinde ortalaması 20000-25000 TL olarak düşünülebilir. Ağız içi problemin şiddetine ve kullanılan braket sistemine göre bu fiyatlar artış da gösterebilmektedir. Antalya Şeffaf plak fiyatları kullanılan markaya ve plak sayısına göre değişkenlik gösterir. Ortalaması 10000-35000 TL arasında olmakla birlikte yine vakanın şiddetine, vakada minivida vb extra yardımcılar kullanma durumunda fiyat artış gösterebilmektedir. Fiyat bilgisinin netleştirilmesi kişinin muayene edilmesi sonrasında ortodontik tedavi ihtiyacına göre belirlenir. Belli taksitlendirme imkanları tanınır. En sık kullanılan şeffaf plak markası ‘Invisalign’ dır. İnvisalign fiyatları, Amerika markası olması sebebiyle sıklıkla 6 aylık dönemlerde fiyat değişikliği olmaktadır. Plak gereksiniminin çok olduğu kapsamlı paketlerde 5 yıl ücretsiz garanti sunması avantajdır.

Ortodontik tedavi fiyatları; genellikle tüm tedavi boyunca olan gereksinimleri kapsar. Yani tedavi sürecinde ortodontik tedavi ile ilgili ekstra bir ücret çıkmaz. Farklı ödeme planlarıyla size uygun olan ödeme seçeneğini görüşebilir; bu doğrultada ortodontik tedavi ihtiyacınızı ödeme zorluğu yaşamadan düzenleyebilirsiniz. Antalya invisalign fiyatları için de bu bilgileri kullanabilirsiniz.